Про готель та ресторан “Клейнод”

Історія готелю "Клейнод" починається з маленького кафе під назвою “Барви”, що відкрилося осінню 2007 року в самому серці Трускавця.

Тоді ми ще не знали, що то кафе переросте у вишуканий ресторан та кофмортабельний готель в центрі Трускавця. Вже у серпні 2013 року відкрився ресторан Клейнод, а ще через кілька місяців зимою і готель Клейнод. Якщо Ви стомились від метушні міського життя, бажаєте відпочити тілом та душею, запрошуємо Вас завітати до нас, де Ви зможете поєднати свій затишний відпочинок у Трускавці із лікуванням завдяки цілющим властивостям Трускавецької води та свіжого гірського повітря. Неподалік розташовано багато санаторіїв, водолікувалень, спа-центрів, які пропонують Вам: діагностику та лікування, загальнозміцюючі та оздоровчі процедури, тощо. Ми ж пропонуємо Вам проживання в комфортабельних одно- та двомісних номерах, з яких відкривається чудовий краєвид на парк курорту Трускавець.

Назва комплексу походить від слова “Клейноди”.

Клейно́ди (нім. Kleinod — скарб, коштовність) — відзнака, атрибути і символи військової та цивільної влади й окремих військових і цивільних урядів в Україні у XV—XVIII століттях.

Саме козацькі клейноди лягли в основу назви та гербу.

Готель та ресторан “Клейнод” знаходиться в самому центрі Трускавця, в 200 метрах від центрального Бювету №1 у Трускавці.

Gallery
Gallery
Gallery
Gallery